21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Тања Савиќ за сопругот: „Докажа дека е мрднат и дека е наркоман!“

Тања Савиќ за сопругот: „Докажа дека е мрднат и дека е наркоман!“

Translate (Eng):[gtranslate]

Тања Савиќ се огласи за порталот „Србија данас“ со изјава за својот се’ уште законски сопруг Душан Јованчевиќ.

Уживам со децата и само тоа ми е важно. Душан не ме интересира. Тој се огласува во медиумите, а не е јавна личност, дури и мене ми се јави. Не сакам да му давам на значење на таквиот човек. Докажав која сум и што сум, и тоа ми е важно, а тој не ме интересира“, изјавила огорчената пејачка за „Србија данас“, додавајќи:

Не сакам да се расправам со Душан. Децата не контактираат со него, затоа што така се многу подобри и помирни. Штом ќе се слушнат со него, стануваат агресивни и почнуваат да фрлаат предмети низ дома. Засега им забранив да контактираат со него, бидејќи така е најдобро, тоа ми го советуваше детскиот психолог“, вели таа, и додава:

РЕКЛАМА

Каква мајка би била кога би дозволила децата да ми пропаѓаат пред очите, а јас да не реагирам и да ја игнорирам нивната агресија“, се правдаше Тања, па објасни зошто зборовите на нејзиниот сопруг немаат тежина.

„Тој нека продолжи да го зборува своето, тој докажа дека е мрднат и дека е наркоман“, за крај рече Тања.

Фото: Printscreen Instagram

- Реклами -