31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија Исчезна малолетничка од с. Баница, се препоставува дека е со лице со...

Исчезна малолетничка од с. Баница, се препоставува дека е со лице со кого била во љубовна врска

Translate (Eng):[gtranslate]

На 16.07.2021 во 06,30 часот во СВР Струмица Л.М.(30) од с.Баница пријавила дека од нејзиниот дом од Гевгелија се оддалечила нејзината ќерка К.М.(14), за која се сомнева дека е со Д.Н. од с.Сарај, со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

РЕКЛАМА
- Реклами -