21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Нема ден а да нема нова глупост: Малку го искривија новиот кружен...

Нема ден а да нема нова глупост: Малку го искривија новиот кружен тек во Струмица. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

На фејсбук денеска се споделува видео од птичја перспектива од новиот кружен тек во Струмица.

Повеќе е од јасно е дека самиот кружен не е воопшто добро центриран и автомобилите влегуваат во пешачкиот премин, а тоа не е дозволено.

РЕКЛАМА
- Реклами -