20 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаМакедонијаХрабро и без долна облека - Карлеуша во провокативни пози со Милица...

Храбро и без долна облека – Карлеуша во провокативни пози со Милица Павловиќ

Позната по нејзиниот уникатен стил но и честите контроверзни појавувања во јавност, Карлеуша уште еднаш покажа дека има храброст да се појави полугола во јавност. Овој пат заблеска на роденденската прослава на пејачката Милица Павловиќ, а провокативното издание никого не остави рамнодушен.

Како што пренесуваат српските медиуми, Карлеуша била една од нај расположените гости вечерта. Таа во провокативно издание позираше до нејзината колешка Милица Павловиќ.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...