Како права домаќинка: Карлеуша се “Облече” во фустан од 1.200 денари.

Ново суперсексапилно издание на српската пејачка Јелена Карлеуша..
Популрната Карлеуша на социјалните мрежи објави фотки на кои позира во исечен фустан вреден 20 евра, познат моден бренд ја прогласи Карлеуша веднаш за манекенка.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here