Скандал- За добредојде на првачињата им викнале полугола танчерка -родителите бесни

Во Хабаровск, на рускиот далечен исток, основците училишната година ја почнале со стомачен танц и полугола танчарка.

На социјалните мрежи кружи видео во кое се гледа како професионална танчарка „ги забавува“ дечињата. Многумина се бесни заради инцидентот бидејќи сметаат дека на ваков вид танц не му е место во училиштето, додека други се шегуваат.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here