29.9 C
Ohrid
вторник, јуни 18, 2024
ПочетнаСветСкандал- За добредојде на првачињата им викнале полугола танчерка -родителите бесни

Скандал- За добредојде на првачињата им викнале полугола танчерка -родителите бесни

Во Хабаровск, на рускиот далечен исток, основците училишната година ја почнале со стомачен танц и полугола танчарка.

На социјалните мрежи кружи видео во кое се гледа како професионална танчарка „ги забавува“ дечињата. Многумина се бесни заради инцидентот бидејќи сметаат дека на ваков вид танц не му е место во училиштето, додека други се шегуваат.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе-Со такси тргнала да си оди, но не стигнала дома..

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе, која во неделата околу 15 часот тргнала да си оди дома, во...

Четири и пол часа траела операцијата на ПСС за извлекување на телата на сопружниците од Ресен кои загинаа во страотна сообраќајна незгода !

Четири и пол часа траела операцијата на Планинарската спасителна служба за извлекување на беживотните тела на сопружниците од Ресен кои со своето возило излетале...

Фондот пак го одби Леонид да му даде пари за лекување, објави Андоновски

Заменик-народниот правобранител, Јован Андоновски, објави дека Фондот за здравство одново донел решение со кое одбива да го плати лекувањето на Леонид Индов во Виена....

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов.

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов. Андов е роден во Кавадарци на 30 ноември...