15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Македонија Во живо: Интервју со Гоце „Вегетата“

Во живо: Интервју со Гоце „Вегетата“

Translate (Eng):[gtranslate]

Интервју на кандидатот за градоначалник на Охрид, Гоце Цветковски познат како Гоце “вегета” во емисијата „Во Центар“.