19.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаЗабаваРаботата не смее да трпи: Бремена танчерка забавува гости во кафана.

Работата не смее да трпи: Бремена танчерка забавува гости во кафана.

Снимка од бремената танчерка Сандра, која се потпишува на Инстаграм како „Сандра аква стомачен танц“, направена оваа година, ги остави во чудо и неверување корисниците на социјалните мрежи.

Во коментарите на видеото што се појави на Тикток и Инстаграм, луѓето не криеја дека се непријатно изненадени.

„Има ли оваа сопруг“, „За жал, веројатно нема пари, па кутрата мора и бремена да танцува“, „Ваква бремена игра пред луѓе“, „Боже сочувај“, „Просто и одвратно“, се само дел од коментарите.

Погледнете за што всушност станува збор

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиљановска не знае колку чинело патувањето во Берлин

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска во изјава за медиумите, а по прашање во врска со нејзиното патување во Берлин каде што учествуваше на Конференцијата...

Бајден: Нема да го помилувам мојот син ниту да му ја ублажам казната

Американскиот претседател Џо Бајден нема да го помилува својот син Хантер или да му ја ублажи казната за три кривични дела поврзани со купување...

Двојно убиство доцна вечерва ја потресе Македонија

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила...

Македонската јавност згрозена: Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од...