5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Охрид Градоначалникот на Охрид се пофали со новата трибина, а таму полни вреќи...

Градоначалникот на Охрид се пофали со новата трибина, а таму полни вреќи со песок вода да не влегува !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Константин Георгиески денеска се пофали со новата трибина на стадионот, а таму се поставуваат вреќи со песок за да не навлезе вода од дождот.

РЕКЛАМА
- Реклами -