5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Твитерџиите распалија: Колку шо се има Маленко разведено, г.г Стефан нема толку...

Твитерџиите распалија: Колку шо се има Маленко разведено, г.г Стефан нема толку луѓе венчано

Translate (Eng):[gtranslate]

Се ожени Маленко по петти пат, а ова се дел од реакциите на социјалната мрежа Твитер:

РЕКЛАМА
- Реклами -