5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Патриотите секогаш наоѓаат начини како да го одбранат името МАКЕДОНИЈА. (Видео)

Патриотите секогаш наоѓаат начини како да го одбранат името МАКЕДОНИЈА. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ако првиот пат некој не сфати добро, гледачот е подготвен пристојно и постојано да го повтори името Република Македонија….Република Македонија….Република Македонија….Република Македонија.

РЕКЛАМА
- Реклами -