5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Охрид Д-р Ристо Спанаков застанаа зад бр. 98 и независната листа „Охрид има...

Д-р Ристо Спанаков застанаа зад бр. 98 и независната листа „Охрид има план Б“

Translate (Eng):[gtranslate]

„Почитувани Охриѓани ако сакате да ја промените црнобелата слика имате можност да гласате за независната советничка листа под реден број 98, со носител на истата Антонио Наумоски Тоци. Нема да згрешите“, порачува д-р Ристо Спанаков специјалист радиолог, поранешен пратеник во собранието на Република Македонија.

РЕКЛАМА
- Реклами -