19.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаЗабаваОхридскиот градоначални Константин, како Роки Балбоа во кампањата за втор круг...

Охридскиот градоначални Константин, како Роки Балбоа во кампањата за втор круг локални. (ВИДЕО)

Кандидатот за градоначалник на СДСМ за Охрид Константин Георгиески вечерва постираше видео со измислениот фиктивен филмски боксер Роки Балбоа на неговиот ФБ профил.

Можеби нема да бидете во можност да го погледнете видеото, бидејќ ФБ предупредува дека Георгиески постирал видео за кое не поседува авторски права, односно, незаконски го користи.

Дали е хакиран или не профилот на кандидатот за градоначалник на Охрид Константин Георгиески од СДСМ, ова е прашањето кое вечерва е главна тема на социјалните мрежи, откако тој постираше инсерт од филмот за легендарниот измислен филмски боксер Роки Балбоа на ФБ.

Видео Тука!!!!!!!

 

 

А ова се дел само од коментарите..

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиљановска не знае колку чинело патувањето во Берлин

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска во изјава за медиумите, а по прашање во врска со нејзиното патување во Берлин каде што учествуваше на Конференцијата...

Бајден: Нема да го помилувам мојот син ниту да му ја ублажам казната

Американскиот претседател Џо Бајден нема да го помилува својот син Хантер или да му ја ублажи казната за три кривични дела поврзани со купување...

Двојно убиство доцна вечерва ја потресе Македонија

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила...

Македонската јавност згрозена: Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од...