3.6 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија Охрид Пецаков: Израснав со охриѓани, живеам со охриѓани и има да работам за...

Пецаков: Израснав со охриѓани, живеам со охриѓани и има да работам за охриѓани! Јас и не знам поинаку!

Translate (Eng):[gtranslate]

Израснав со охриѓани, живеам со охриѓани и има да работам за охриѓани! Јас и не знам поинаку!
На 31 октомври Охрид добива ВИСТИНСКИ ГРАДОНАЧАЛНИК кој гарантира нова и светла иднина!

31 октомври е референдумска и историска трка Охрид и Македонија да се спасат од најголемото зло кое надвиснало над нив.
Ајде лавовски да се избориме за да имаме промени и напредок!
Ајде сите заедно да направиме големи чекори напред!
Ајде сите заедно да направиме големи работи!
#Заокружи7

РЕКЛАМА