2.7 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаЗабаваТоа ти е кога немаш среќа: Жената што се ожени сама за...

Тоа ти е кога немаш среќа: Жената што се ожени сама за себе, сега се разведува !!

Не постои ништо погрешно во тоа да се разведете од некој со кој повеќе не ви оди од рака, но што ако сте личноста од која треба да се разведете токму вие?

33-годишната Бразилка Крис Галер во септември одлучила да застане на лудиот камен и да се венча сама со себе. Претходно Крис спомнувала дека се изморила од мажите и дека е најсреќна сама со себе.

Говорејќи за својот брак, Крис изјавила дека била среќна додека траело. Одлучила сега да се разведе бидејќи го пронашла “оној вистинскиот”.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...