Уште една несреќа: Се запали автобус на ЈСП во Аеродром !!!

Автобус на ЈСП се запалил вечерва во скопскта населба Аеродром, дознава 24 Инфо.

Инцидентот се случил на булеварот Трета Македонска бригада, во близина на бензинската пумпа на „ОКТА“.
Видео Тука

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here