4.9 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Македонија Уште една несреќа: Се запали автобус на ЈСП во Аеродром !!!

Уште една несреќа: Се запали автобус на ЈСП во Аеродром !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Автобус на ЈСП се запалил вечерва во скопскта населба Аеродром, дознава 24 Инфо.

Инцидентот се случил на булеварот Трета Македонска бригада, во близина на бензинската пумпа на „ОКТА“.
Видео Тука

РЕКЛАМА