19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаМакедонијаМладиот Јосиф од Драчево е пронајден !!

Младиот Јосиф од Драчево е пронајден !!

Откако два дена го немаше младиот Јосиф од Драчево. Семејството, очајно се обидуваше да стапи во контакт со него, но беше безуспешно. Тој во изминативе денови, не се појавил ниту во училиште. Не се јавил кај ниту еден другар со кого не имал стапено во контакт, за да каже каде се наоѓа, ниту се најавил дека ќе се оддалечи од домот.

Денес на социјалните мрежи се појавиа фотографи како Јосиф бил забележан со повозрасна особа со плава коса како пие кафе во Силбо, а час подоцна кажаа дека Јосиф е пронајден.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...