ФОТО: Раперот Девито фатен без маска, еве како изгледа

Раперот Девито од почеток на својата кариера е познат по фантомката која ја носи.

Со белата фантомка тој се појавува на настапи, во емисии, видео спотови, како и на јавни настани.

Малкумина знаат кој е неговиот вистински идентите, а екипата на Папарацо лов сега го разоткрива.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here