Со овој брич и ги избричив влакненцата на пејачката: Се продава бричот на пејачката од „Хурикејн“, со кој пред да се тетовира, го бричелa овој дел од телото (ФОТО)

На  сајтот кој се занимава со продажба на разни работи се појави оглас кој некои ги насмеаа, а некои воодушевија.

Имено, тој што го објавил огласот напишал дека продава брич (бикче) кој бил користен од членката на групата „Хурикејн“, Сања Вучиќ.

„Со овој брич и ги избричив влакненцата од грбот на Сања пред да ја направи нејзината тетоважа.

Купувачот на овој брич ќе има шанса по купувањето да оди на пијачка со Сања и лично да се сретне со неа. Парите од оваа аукција одат во хуманитарни цели“ – стои во огласот.

Цената на бричот е 40.010 динари.

Каков е интересот и го купил ли досега некој бричот, допрва ќе дознаеме.

Фото: Инстаграм принтскрин/sanjalilwolf

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here