12 C
Ohrid
четврток, мај 23, 2024
ПочетнаЗабава(ВИДЕО) Несекојдневно запросување во Струга- Го изнајмил кранот од компанијата НочеТранс за...

(ВИДЕО) Несекојдневно запросување во Струга- Го изнајмил кранот од компанијата НочеТранс за да ја побара за жена својата сакана !!

.Стружанец го изнајмил кранот од компанијата Ноче Транс со цел полесно да стигне до својата сакана за да и го подари вереничкиот прстен. Па на ваква романтика која девојка би кажала не?

Засега не ја знаеме причината зошто овој дечко се осмелил на вакво запросување, можно е зградата да нема скали, или па можно е и нејзините да не ја пуштале девојката да излезе надвор 🙂

 

видето може да го погледнете тука <iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Околу 400 матуранти од средните училишта во Охрид беа дел од манифестацијата „Матурска парада“ што денес точно напладне се одржа на плоштадот „Св. Климент...

Околу 400 матуранти од средните училишта во градов беа дел од манифестацијата „Матурска парада“ што денес точно напладне се одржа на плоштадот „Св. Климент...

Вечерва успешно заврши турнирот во мал фудбал ,,Св. Никола Требеништа

Вечерва успешно заврши турнирот во мал фудбал ,,Св. Никола 2024-Тррбеништа”! Победник на овој турнир е екипата на Мирани Аг која што во финалето беше...

Жена си е жена: Давкова ги отворила сите прозорци во Вила Водно за да луфтира, истите претходно биле затворени ради безбедносни причини !!!

Новата претседателка веднаш направила „генералка“ на Вила Водно. Меѓу првите работи кои ги направила, ги отворила сите прозорци на Вилата за да влезе чист...

Ковачевски се повлече од претседателската функција на СДСМ

Димитар Ковачевски на денешната седница на партискиот Извршен одбор официјално го потврдил повлекувањето од функцијата претседател на СДСМ и побарал свикување конгрес и организирање...