15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаЗабаваСе огласи полицајката која му играше во скут на шефот- Не знаев...

Се огласи полицајката која му играше во скут на шефот- Не знаев дека е женет !!

Вера Мекали (26) јавно им се извини на сите што ги повредила откако во јавноста протече видео на кое таа сензуално танцува во скутот на својот претпоставен, поручникот Ник Мекгари, на божиќна забава во Њујорк.

-Доколку човек направи вакво нешто, тоа немаше да биде снимено или објавено на социјалните мрежи. Така сите го видоа и жал ми е што му ја уништив кариерата – изјави по скандалот полицајка од Њујорк.

Таа рече дека и се извинила на сопругата на поручникот и се надева дека тоа нема да им наштети на нивниот брак.

– Сакам особено да и се извинам на сопругата на поручникот, се надевам дека ова не му наштети на вашиот брак. Не требаше да биде вака, немав поим дека е женет – изјавила таа.

– Требаше да биде само забава, малку да не насмее. Свесна сум дека целосно му ја уништив кариерата, дека изгледа како лош човек и навистина ми е жал – додаде Мекали, која нема да биде санкционирана од њујоршката полиција. Но, поручникот Мекгари беше преместен.

– Правевме забава, веќе беше доцна и колегите ме убедуваа да танцувам во нечиј скут. Го фатив поручникот за рака, го седнав и заиграв. Тоа е се. Ако нешто слично направеше маж, немаше да се сними, ниту да протече и да стане вирално – изјави Мекали.

Видео:

https://youtu.be/m_X09Bz349Q

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...

Загина познат фотограф од Гостивар, албанските партии ги откажаа митинзите

Четириесет и тригодишниот Едмонд Амзаи, познат фотограф од Гостивар и сопственик на фото-студиото „Акон“, денеска загинал во тешка сообраќајна несреќа во Велес, пренесоа медиумите...

Јелена Спенџарска: Имав хејтери оти сум од Берово, ама сепак успеав во животот.

Водителката Јелена Спенџарска е вечерашна гостинка во 11-та епизода на Бомбакис поткастот. Таа раскажува за почетоците на својата кариера, предизвиците со кои се соочувала...

Уапсен па пуштен на слобода бегалецот Грујевски

Екс началникот на Петтата управа во УБК и бегалец, Горан Грујевски вчера бил уапсен во Загреб по распишана меѓународна потерница од македонските власти но...