4.4 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаВознемерувачко: Пит Бул напаѓа девојче во Скопје- Сопственикот на кучето наместо да...

Вознемерувачко: Пит Бул напаѓа девојче во Скопје- Сопственикот на кучето наместо да понуди помош, го брка девојчето да си оди дома!!!

Редакцијата на Шило Магазин дојде до вознемерувачко видео во кое ПитБул напаѓа девојче во Скопје заедно со нејзиното куче, кое го носела на прошетка. Настанот се случил во населба Аеродром наспроти воениот базент.

Настанот е уште повеќе вознемерувачки кога сопственикот на БитБулот му вика на девојчето да стани од земја бидеќи не и било ништо, а потоа си заминува без да повика помош.

Во продолжение видето ви го прикажуваме ТУКА:https://twitter.com/VikoInspektor/status/1478076690429448197?t=2lZ5tP_PxypnpUQOSMtGrA&s=19

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Таткото на Вања тврди дека не се познава ниту со Палчо, ниту со другите тројца осомничени

Притворениците и затворениците од Шутка се згрозени од двојното убиство. Тројца од четворицата осомничени кои се во истиот затвор, признаа вина. Тие пред обвинител...

Исчезнатата 22-годишна девојка се вратила во домот !!!

МВР попладнево соопшти дека се вратила дома девојката (22) која беше пријавена дека се одалечила од домот.

Од МВР демантираат: Скопјанецот не напаѓал случајни минувачи, го нападал неговиот познаник !!

ДЕМАНТ: СВР Скопје го расчисти инцидентот во врска со споделено видео по портали за маж кој наводно агресивно се однесувал кон случајни минувачи -...

Се трага по 22-годишна девојка, таткото пријавил во полиција дека ја нема.

Денеска (09.12.2023) во 04.30 часот во Полициската станица Карпош, Д.М.(53) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Т.М.(22) од Скопје. Се преземаат...