Сите ја видовме сликата на Боки 13 во затвор, но дали знаете колку пари вреди неговиот дуксер од брендот Баленциага??

Вчеравечер се појави фотографија на социјалните мрежи која се прошири и стана хит за брзо време.

На фотографијата можеме да забележиме дека се работи за роденденска прослава на некој од притворените кои се наоѓаат во затворот во Идризово.

Она што највеќе падна во очите на јавноста е тоа што на фотографијата присутен е и познатиот Бојан Јовановси (БОКИ 13) кој е облечен во брендирана облека односно дуксер на брендот Баленциага.

тимoт на Style.Mk истражуваше колку чини дуксерот кој го носи познатиот Боки 13 па дошле до сознание дека цената е 895 амерички долари.
Style.Mk

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here