7.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабаваТаа има 76 години а тој 23, се запознале на гробишта но...

Таа има 76 години а тој 23, се запознале на гробишта но се заљубиле на прв поглед, па сега снимаат дури и еротски филмови.

Алмеда (76) и Гери (23) Хардвик се запознале во 2015 година на гробиштата додека таа го погребала својот син. Две недели подоцна, тие се венчаа и сега заработуваат со продажба на е*отска содржина.

Тие неодамна создадоа профил на страницата „СамоФанови“. Исто така, обединува се*суални работници кои ги задоволуваат своите клиенти преку Интернет, и заработуваат пари од претплата на содржини, пренесува „The Sun“.

И, оваа двојка одлучи да го поправи буџетот на домаќинството продавајќи скокотливи сцени од нивниот се*суален живот што толку многу ги возбудуваат поединците токму поради нивната разлика во возраста.

Некои ја нарекуваат сладострасна баба, а него млад лав. Сепак, има и такви кои коментираат дека „повеќе би платиле да не го видат тоа“.

Алмеда беше вдовица со четири деца. Нејзиниот најстар син почина на 45-годишна возраст.

Откако се омажија за Гери, тие продолжија да живеат во нејзината куќа во која живее и внукот на Алмеда, кој е три години постар од Гери.

“Не барав млад човек, но Гери само се придружуваше. Само што веднаш знаев дека тој е тој”, рече таа.

Гери, од друга страна, отсекогаш сонувал за постари жени, а сето тоа започнало кога тој имал осум години – тој се заубил во главата во неговата Професорка.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец ги искоцкал парите, па го запалил казиното.

35-годишник подметнал пожар во казино, соопштија од Битолската полиција. Според информациите, синоќа во 02.15 часот во Битола, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од...

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...