19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаЗабаваБалканот има нова ѕвезда: Наташа го има најголемиот задник со обем од...

Балканот има нова ѕвезда: Наташа го има најголемиот задник со обем од 2 метра, со него можам да ги скршам мажите вели таа.

Наташа Краун (30) е плус сајз модел со српско потекло, која живее и работи во Шведска, а обемот на нејзиниот задник моментално е два метра!

Наташа имала три операции, т.е. го зголемила задникот, а вели дека пред втората операција „накачила“ 20 килограми јадејќи пица и нутела, за лекарите да имаат што повеќе маснотии, кои од стомакот би ги префрлиле на задникот.

„Мислам дека поголемото е подобро, никогаш нема да бидам послаба. Мојот задник е како друга димензија. Го користев за кршење на столици, кревети, па дури и луѓе. Отсекогаш сум била поинаква, а во Шведска жените мислат дека слабото е поубаво. Но, мислам дека луѓето треба да видат како изгледа вистинска жена“, вели Наташа.

Рекла дека одела во теретана за да го зголеми задникот, но потоа се свртела на операција, сфаќајќи дека природно ја достигнала границата.

„Бев многу среќна по првата операција. Шест месеци подоцна му кажав на докторот дека завршил одлична работа, но дека сакам уште поголем задник, а тој ми рече „Во ред“.

Наташа на Инстаграм ја следат два милиони луѓе со кои редовно споделува фотографии од своето тело на кои освен задникот ги коригирала и градите, брадата, усните и јаготките.

„Мојата цел е да го имам најголемиот задник на светот и ништо нема да ме спречи во тоа“, вели девојката и додава дека поради нејзиниот голем задник има одредени проблеми.

„Не можам да трчам, премногу е тешко, се обидов. Не можам ни да спијам на грб бидејќи е премногу испакнат“, пишува Улица.Мк

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...