19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаЗабаваАва Карабатиќ: Ги продавам моите носени гаќички за 17.000 евра, а градникот...

Ава Карабатиќ: Ги продавам моите носени гаќички за 17.000 евра, а градникот за 14.000 евра тој што ќе ги купи ќе ужива во нивниот мирис.

Хрватската старлета, Ава Карабатиќ и поранешна реалити учесничка последните
изминатиов период не се трга од медиумите. Прво затоа што на својот Инстаграм профил неодамна објави дека „бара фан со кој би водела љубов, како  поклон од нејзе за празниците“. На прашање на фан, пка, дали би му ги продала своите носени гаќички,
таа одговорила:

– За 17.000 евра ги продавам гаќичките, градникот за 14.000 евра, одговори таа и сите фанови ги испрати на страницата за возрасни, каде можат без цензура да ги видат нејзините фотографии.
По завршување на реалити, во која го привлече вниманието и ја доби балканската популарност таа се обиде да стане писателка. Објави неколку книги, претежно биографски, а сега се расфрла со голи фотографии.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...