Ава Карабатиќ: Ги продавам моите носени гаќички за 17.000 евра, а градникот за 14.000 евра тој што ќе ги купи ќе ужива во нивниот мирис.

Хрватската старлета, Ава Карабатиќ и поранешна реалити учесничка последните
изминатиов период не се трга од медиумите. Прво затоа што на својот Инстаграм профил неодамна објави дека „бара фан со кој би водела љубов, како  поклон од нејзе за празниците“. На прашање на фан, пка, дали би му ги продала своите носени гаќички,
таа одговорила:

– За 17.000 евра ги продавам гаќичките, градникот за 14.000 евра, одговори таа и сите фанови ги испрати на страницата за возрасни, каде можат без цензура да ги видат нејзините фотографии.
По завршување на реалити, во која го привлече вниманието и ја доби балканската популарност таа се обиде да стане писателка. Објави неколку книги, претежно биографски, а сега се расфрла со голи фотографии.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here