Ограбена спортска обложувалница во Охрид

На 01.05.2022 во 17.25 часот во СВР Охрид, пријавено е дека во спортска обложувалница на улицата .„Никола Карев“ во Охрид, две лица со закана кон вработената, одзеле пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here