Апасиев: Со Шарена дојдовте, со Црвена ќе си одите!

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев се огласи на Фејсбук со нов статус.

Со Шарена дојдовте, со Црвена ќе си одите!” , напиша тој.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here