8.9 C
Ohrid
сабота, април 20, 2024
ПочетнаЗабаваЛУДА СОБА- ФБ ГРУПА ВО КОЈА Е ЗАГАРАНТИРАНО СМЕЕЊЕ,ДОБРА ДРУЖБА,БЕГ ОД СЕКОЈДНЕВНИТЕ...

ЛУДА СОБА- ФБ ГРУПА ВО КОЈА Е ЗАГАРАНТИРАНО СМЕЕЊЕ,ДОБРА ДРУЖБА,БЕГ ОД СЕКОЈДНЕВНИТЕ ПРОБЛЕМИ.

Групата 💣Луда соба 💣која постои веќе 3 години е единствената група на ФБ во која постојат одредени правила на основа вера,нација,навреди,политика и перверзија. Сето ова не е дозволено бидејќи со овие работи се среќаваме секојдневно како во приватен живот така и на социјалните мрежи и затоа во групата се бара само дружба,насмевки,бег од секојдневните проблеми и опуштање од секојдневните проблеми. Група во која нема дискриминација и навреди,група која ја следат луѓе од целиот Балкан и пошироко. Група која брои преку 67 300 членови и секој ден се повеќе расте благодарение на посветениот Тим и Основачите кои се грижат за своите членови како да се нивни најблиски. За таква група и со таков Тим вреди да се работи. Се стекнуваат долготрајни пријателства,се наоѓаат стари пријатели,сожители па дури некогаш се случува и да се најде својата сродна душа. Најважна е дружбата и спојување пријателства од сите нации а во оваа група токму тоа и го имате. Вреди да се посети и да се побегне од секојдневните проблеми. Убава дружба во Луда соба- Линк до групата ТУКА https://mobile.facebook.com/groups/169930

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Маричиќ до тетка Верица: Како ќе растат внуците, така и пензиите ќе растат !!

Меѓународниот секретар на СДСМ и кандидат за пратеник, Бојан Маричиќ, оствари средба со граѓаните пензионери од Изборната единици 1, каде што тој е дел...

Повторно го згрешивме знамето: Македонската армија и се заблагодари на Норвешка со знаме на Исланд

Македонската армија преку Фејсбук и се заблагодари на Норвешка, но го згреши знамето, па го искористи тоа на Исланд. „Моторните возила од Кралството Норвешка веќе...

Рибар во албанскиот дел на Охридското Езеро улови коран тежок 13,2 килограми

Рибарот Ylli Jaçellari во албанскиот дел на Охридското Езеро успеа да улови пастрмка – коран тежок 13,2 килограми. Тој е 45-годишен лиценциран риболовец од Уденишт,...

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...