18.9 C
Ohrid
вторник, мај 28, 2024
ПочетнаСветФизичка пресметка меѓу наставник и ученик, бидеќи му го одзел мобилниот телефон.

Физичка пресметка меѓу наставник и ученик, бидеќи му го одзел мобилниот телефон.

Физичка пресметка меѓу наставник и ученик во средно училиште во Смедерево, Србија, за време на наставата. Професорот по математика му го земал телефонот од раце на ученикот, по што овој му вратил со напад. Инцидентот го снимите ученици кои ја следеле наставата. ВИДЕО-ТУКА

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Африм Гаши избран за претседател на Собранието на Македонија

Со 76 ласа за и 6 против, Африм Гаши е избран за претседател на Собранието на Македонија. Против гласаа само пратениците од Левица.

Силјановска Давкова: На венецот сакав да пишува РС Македонија, но немаше место

Претседателката Гордана Силјановска Давкова објасни зошто на венецот што го положи на гробот на сесловенските просветители, браќата Кирил и Методија во Рим, не го...

Змија во мензата во студентскиот дом „Стив Наумов“

Директорот на Државниот студентски дом Скопје (ДСД Скопје), Виктор Велевски за Мета.мк потврди дека змијата влегла во студентската менза и дека институцијата е запознаена...

Гром удрил во авионот на македонските одбојкари

Враќањето на македонските одбојкари кои учествуваа на турнир од Европската златна лига во Белгија е пролонгирано, бидејќи вчера гром удрил во авионот за време...