6.9 C
Ohrid
петок, април 19, 2024
ПочетнаМакедонијаУченици ќе задушеле наставничка-Со парфем и предизвикале астматичен напад

Ученици ќе задушеле наставничка-Со парфем и предизвикале астматичен напад

Ученици во Србија ќе задушеле наставничка- Со парфем и предизвикале астматичен напад.
Во основно училиште во Бољевци кај Сурчин во Србија, поведена е дисциплинска постапка против ученци од седмо одделение, бидејќи кон крајот на минатата недела знаеќи дека наставничката има здравствени проблеми со дишењето, тие намерно ја испрскале целата училница со парфеми и дезодоранси со цел таа да биде задушена.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...

Се истепале професорки во средно училиште во Битола

Вчера во СВР Битола, 28-годишната Х.Т. од Битола пријавила дека во средно училиште во Битола била физички нападната од нејзината колешка Ј.Н., соопшти МВР. Од...

Се огласи Паљото од Битола: Лажно сум пријавен дека сум пукал со воздушна пушка во бездомно куче од тераса

Зоран Лазаревски – Паљо, познат фитнес тренер и бодибилдер, како и поранешен кандидат за градоначалник на Битола, за „Слободен печат“ вели дека лажно е...

Малолетно момче заедно со неговиот татко натепале полициски службеници со метален предмет !!

Шеесет и четиригодишен кумановец и неговиот малолетен син биле приведени вчера откако со метален предмет нападнале полициски службеници. На 18.04.2024 во 00.35 часот во Куманово,...