15.9 C
Ohrid
петок, декември 1, 2023
ПочетнаЗабаваТесниот комбинезон и го отцрта меѓуножјето на Теа Таировиќ

Тесниот комбинезон и го отцрта меѓуножјето на Теа Таировиќ

Популарната „кралица на бакшишот“ Теа Таировиќ уште еднаш покажа зошто важи за една од најубавите и најпопуларните млади пејачки во екс Југославија.
Пејачката работи нон стоп. Поради тоа настапите на Таировиќ често стануваат вирални на социјалните мрежи, па сега еден клип од нејзиниот настап стана главна тема на социјалната мрежа „Х“ поради стајлингот на атрактивната Теа.

Теа често носи фустани кои повеќе откриваат отколку што покриваат, а сега се одлучи за комбинезон кој одлично и стои.

Но поради тесниот комбинезот на пејачката и се виде она што не требаше да се види никако.

Како што може да се забележи комбинезон и го оцрта интимниот дел од телото, што предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.ВИДЕО ТУКА

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

На здравје бричење: Две и пол години затвор за Мухамед Зеќири, и треба да врати и над 71 милион денари во државниот буџет

Мухамед Зеќири доби две и пол годишна затворска казна во предметот во кој беше обвинет за злоупотреба на службената положба и овластување, за склучување...

Од 18 декември и во Македонија се очекува да профункционира системот “Најди ме“

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски рече дека се уште нема никаква трага од 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна во понеделникот утрото. Во...

Спасовски :Добиени се податоци од електронските уреди на Вања и од семејството, пребарано е и речното корито на реката Вардар!!!

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски утринава информираше дека се преземаат опсежни мерки за пронаоѓање на 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна...

Американец до смрт ја претепал сопругата: се скарале за трошоците за мачката

84-годишен маж од американската сојузна држава Пенсилванија е обвинет за убиство на својата сопруга по расправија околу финансиските трошоци за ветеринарната нега на нивната...