15.9 C
Ohrid
петок, декември 1, 2023
ПочетнаЗабаваПожарникарите во Скопје со полни раце работа – "Бил во швалерај па...

Пожарникарите во Скопје со полни раце работа – “Бил во швалерај па пробал да побегне од сопругот преку тераса”

На социјалните мрежи веќе вирално се шири видео направено во скопската населба Ѓорче Петров на кое се гледа како маж виси од клима уред закачен на зграда.

Како што се слуша на самоо видео човекот кој виси од клима уредот неофицијално бил во интимни односи со сопругата на другиот господин кој се гледа на снимката. Видео Тука RPReplay_Final1700472326RPReplay_Final1700472326

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

На здравје бричење: Две и пол години затвор за Мухамед Зеќири, и треба да врати и над 71 милион денари во државниот буџет

Мухамед Зеќири доби две и пол годишна затворска казна во предметот во кој беше обвинет за злоупотреба на службената положба и овластување, за склучување...

Од 18 декември и во Македонија се очекува да профункционира системот “Најди ме“

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски рече дека се уште нема никаква трага од 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна во понеделникот утрото. Во...

Спасовски :Добиени се податоци од електронските уреди на Вања и од семејството, пребарано е и речното корито на реката Вардар!!!

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски утринава информираше дека се преземаат опсежни мерки за пронаоѓање на 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна...

Американец до смрт ја претепал сопругата: се скарале за трошоците за мачката

84-годишен маж од американската сојузна држава Пенсилванија е обвинет за убиство на својата сопруга по расправија околу финансиските трошоци за ветеринарната нега на нивната...