8.7 C
Ohrid
недела, февруари 25, 2024
ПочетнаМакедонијаМВР ја објави Вања за исчезната со слика и опис: носи протези,...

МВР ја објави Вања за исчезната со слика и опис: носи протези, има бемка на десната страна од лицето, школски ранец и Ајфон

Министерството за внатрешни работи (МВР) попладнево со фотографија и опис ја објави Вања Ѓорчевска во регистарот на исчезнати лица на Македонија.

ЃОРЧЕВСКА ВАЊА татко Александар мајка Зорица род.27.02.2009 год. во Скопје каде и живее.
Министерството за внатрешни работи (МВР) попладнево со фотографија и опис ја објави Вања Ѓорчевска во регистарот на исчезнати лица на Македонија.
ЃОРЧЕВСКА ВАЊА татко Александар мајка Зорица род.27.02.2009 год. во Скопје каде и живее.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Смрдеа се шири од хотелите во Маврово, фекалните води одат директно во езерото

Државниот инспекторат за животна средина деновиве доби уште една пријава за загадување на околината на Мавровското Езеро. Жители на селото Маврово и сопственици на...

Бојмацалиев: МВР има капацитет да спроведе мирни претседателски и парламентарни избори

МВР има капацитет да спроведе мирни претседателски и парламентарни избори Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев, во интервју за Локално.мк на прашање за...

Американците слетаа на Месечината!!!

Сондата „Oдисej Нова-Ц“ на американската компанија „Интуитив машинс“ слета на Месечината, соопшти фирмата со седиште во Хјустон, Тексас, Соединети Држави. Уредот ги испрати и првите...

Претседателот на Собранието Јован Митрески: Ги почитуваме санкциите кон Русија

Претседателот на Собранието Јован Митрески денеска во Киев му кажа на претседателот на Врховната рада на Украина, Руслан Стефанчук дека Македонија целосно се...