34.9 C
Ohrid
понеделник, јули 15, 2024
Tags Ака

Tag: Ака

За конечно да ни тргне работата, Џамбазов предложи ново имe за...

0
Денеска, познатиот шоумен Игор Џамбазов е доста активен на социјалните мрежи, па на Инстаграм тој даде предлог за ново име на државата. – Северина...