0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Македонија Охрид Охридскиот бизнисмен Виктор Илоски стана татко

Охридскиот бизнисмен Виктор Илоски стана татко

Translate (Eng):[gtranslate]

Охридскиот бизнисмен Виктор Илоски во брак е со поранешната водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“, манекенката Мартина Михајловска. Таа пред три дена на свет донесе здраво девојче, кое ќе го носи името Алана.

Среќната вест на социјалните мрежи ја објави сопругот Виктор Илоски.

 

РЕКЛАМА