20.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаСветСнимката од оваа свадба ја прегледале над 8 милиони луѓе и сите...

Снимката од оваа свадба ја прегледале над 8 милиони луѓе и сите имаат еднаква порака за невестата – бегај од него без оглед на се!

Снимката од оваа свадба ја прегледале над 8 милиони луѓе и сите имаат
еднаква порака за невестата – бегај од него без оглед на се!
Не се знае каде точно се одиграла свадбата, но ја виделе сите кои биле присутни, а милиони
луѓе се сложуваат со тоа невестата да фго напушти овој маж додека не е предоцна.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Загина пешак во Прилеп, малолетник удрил со мотоцикл во него

На 28.05.2024 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Тризла“ во Прилеп, мотоцикл „хамачи” без регистарски ознаки, управуван од малолетник од Прилеп, удрил во...

Дамјан Марковски од Скопје тргна пеш на поклонение до Манастирот Острог

Во чест на Св. Василие Острошки, Дамјан Марковски го започна својот предизвик и тргна пеш од Скопје до Острог. Оваа иницијатива ја објави фондацијата „Марко...

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права, кое...

Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско

zoom вести македонија ВЕСТИМАКЕДОНИЈАНАСЛОВНА Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско May 29, 2024 во 11:46 Моето разрешување...