20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Свет Снимката од оваа свадба ја прегледале над 8 милиони луѓе и сите...

Снимката од оваа свадба ја прегледале над 8 милиони луѓе и сите имаат еднаква порака за невестата – бегај од него без оглед на се!

Translate (Eng):[gtranslate]

Снимката од оваа свадба ја прегледале над 8 милиони луѓе и сите имаат
еднаква порака за невестата – бегај од него без оглед на се!
Не се знае каде точно се одиграла свадбата, но ја виделе сите кои биле присутни, а милиони
луѓе се сложуваат со тоа невестата да фго напушти овој маж додека не е предоцна.

РЕКЛАМА
- Реклами -