10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија Амет Фејзула: Доколку некој има потреба од брашно нека ме исконтактира ќе...

Амет Фејзула: Доколку некој има потреба од брашно нека ме исконтактира ќе му дадам бесплатно.

Translate (Eng):[gtranslate]

Амет Фејзула до Шило Магазин: Драги мои со оглед на ситуцаијата што ја зафати нашата држава со коронавирусот, знам дека има семејства кои немаат доволно финанскиски средства, па сакам да им подарам на сите по 25кг брашно, имам доволно бидеќи сум сопственик на своја мелница.

Сите зинтересирани нека пишат на мојот профил со почит Амет.

РЕКЛАМА

https://www.facebook.com/amefejzula.ame

Сите авторски права се задржани на Шило Магазин !!!

- Реклами -