13.9 C
Ohrid
среда, мај 22, 2024
ПочетнаМакедонијаОхрид(ВИДЕО) Гол маж се прошета низ Охрид, потоа си легна на тротоар...

(ВИДЕО) Гол маж се прошета низ Охрид, потоа си легна на тротоар во близина на градскиот пазар

Гол човек кој што вечерва се шеташе и лежеше во центарот на Охрид ги вознемири Охриѓани а предизвика и бура на реакции по социјалните мрежи, ова е втор ваков забележан случај во Македонија, првиот е во 2010 година во непосредна близина наспроти селото Подмоље кога гол маж со влосипед тргнал да си оди за Скопје.

За сега нема никакви дополнителни информации за овој инцидент, дали се работи за психичко нараушување со самата ситуација што е опфатена нашата држава. Со реакција и со подетални информации наскоро треба да излезат надлежните.

Ве предупредуваме видеото е за +18

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

„Не сум бил во бегство и не смеам да зборувам за истрагата“, вели Палевски !!

Денеска во Основниот кривичен суд, пред судија на претходна постапка беше спроведен Љупчо Палевски Палчо, првоосомничен за убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежоски. Палевски...

Палевски спроведен пред судија на претходна постапка

Љупчо Палевски Палчо попладнево е однесен пред судија на претходна постапка. Палевски е осомничен дека за убиствата на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски. Тој е...

ДНК снимија песна во чест на починатите пријатели Мирко и Марјан

Популарното дуо ДНК ја промовираше новата песна ,,Животе брате” која е создадена во чест на нивните пријатели Мирко Петровски и Марјан Михајловски Маци, кои...

Тело на маж извлечено од Вардар кај Камени мост – засега не е познат неговиот идентитет

Според изјавите на очевидците, телото на мажот било извлечено од страна на полицијата, во строгиот центарот на градот – помеѓу Камениот мост и мостот...