6.2 C
Ohrid
сабота, април 17, 2021
Почетна Македонија Охрид (ВИДЕО) Гол маж се прошета низ Охрид, потоа си легна на тротоар...

(ВИДЕО) Гол маж се прошета низ Охрид, потоа си легна на тротоар во близина на градскиот пазар

Translate (Eng):[gtranslate]

Гол човек кој што вечерва се шеташе и лежеше во центарот на Охрид ги вознемири Охриѓани а предизвика и бура на реакции по социјалните мрежи, ова е втор ваков забележан случај во Македонија, првиот е во 2010 година во непосредна близина наспроти селото Подмоље кога гол маж со влосипед тргнал да си оди за Скопје.

За сега нема никакви дополнителни информации за овој инцидент, дали се работи за психичко нараушување со самата ситуација што е опфатена нашата држава. Со реакција и со подетални информации наскоро треба да излезат надлежните.

Ве предупредуваме видеото е за +18

РЕКЛАМА
- Реклами -