7.9 C
Ohrid
петок, април 19, 2024
ПочетнаМакедонијаМакедонска работа, ги тргнаа заштитните маски и почнаа да пушат цигари во...

Македонска работа, ги тргнаа заштитните маски и почнаа да пушат цигари во автобус.

Самир Љума е кинематографот познат на јавноста по филмот Медена Земја. Денес пристигна во Македонија со хуманитарниот лет од Минхен, Германија. На аеродромот ги чекаше автобус, со кој треба да бидат превезени во еден од охридските карантини. Но, на Македонците им здодеа да чекаат во автобусот гладни и жедни, па со дозвола од шоферот ги извадија маските и си почнаа да пушат цигари.

Погледнете за што станува збор.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...

Се истепале професорки во средно училиште во Битола

Вчера во СВР Битола, 28-годишната Х.Т. од Битола пријавила дека во средно училиште во Битола била физички нападната од нејзината колешка Ј.Н., соопшти МВР. Од...

Се огласи Паљото од Битола: Лажно сум пријавен дека сум пукал со воздушна пушка во бездомно куче од тераса

Зоран Лазаревски – Паљо, познат фитнес тренер и бодибилдер, како и поранешен кандидат за градоначалник на Битола, за „Слободен печат“ вели дека лажно е...

Малолетно момче заедно со неговиот татко натепале полициски службеници со метален предмет !!

Шеесет и четиригодишен кумановец и неговиот малолетен син биле приведени вчера откако со метален предмет нападнале полициски службеници. На 18.04.2024 во 00.35 часот во Куманово,...