7.1 C
Ohrid
среда, ноември 25, 2020
Почетна Македонија Македонска работа, ги тргнаа заштитните маски и почнаа да пушат цигари во...

Македонска работа, ги тргнаа заштитните маски и почнаа да пушат цигари во автобус.

Translate (Eng):[gtranslate]

Самир Љума е кинематографот познат на јавноста по филмот Медена Земја. Денес пристигна во Македонија со хуманитарниот лет од Минхен, Германија. На аеродромот ги чекаше автобус, со кој треба да бидат превезени во еден од охридските карантини. Но, на Македонците им здодеа да чекаат во автобусот гладни и жедни, па со дозвола од шоферот ги извадија маските и си почнаа да пушат цигари.

Погледнете за што станува збор.

РЕКЛАМА
- Реклами -