22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Охрид Корона вирусот во Охрид е умрено. (Фото)

Корона вирусот во Охрид е умрено. (Фото)

Translate (Eng):[gtranslate]

Охридската чаршија ден пред продолжениот викенд за втори август

Еве како изгледа охридската чаршија и кејот на ден пред продолжениот викенд за втори август.

РЕКЛАМА
- Реклами -