23.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Охрид 19 годишен Охриѓанец претепан на бензиска пумпа.

19 годишен Охриѓанец претепан на бензиска пумпа.

Translate (Eng):[gtranslate]

Истепан охриѓанец на бензиска пумпа.

На 02.08.2020 година во 02,40, А.М.(19) од Охрид, во полициската станица пријави дека на бензиска пумпа лоцирана на улицата „15 корпус“ во Охрид бил физички нападнат од Н.Д.(32) од Охрид. Против напаѓачот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид.

РЕКЛАМА
- Реклами -