29.9 C
Ohrid
понеделник, јули 15, 2024
ПочетнаМакедонијаПациентите од Инфективно во гостиварската болница си влегуваат и излегуваат преку...

Пациентите од Инфективно во гостиварската болница си влегуваат и излегуваат преку прозор кога ќе посакаат?! (Видео)

На социјалните мрежи се појави видео во кое се вели дека пациентите позитивни на Ковид 19 во гостиварската болница си влегуваат и излегуваат преку прозор кога ќе посакаат.

Во видеото исто така се зборува дека и роднините на пациентите влегувале низ прозор, со што докажавме дека уште еднаш го достигнавме дното не размислуваќи за здравјтето на останатите !!!!!

видето може да го погледнете тука

 

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Фатиме Фетаи стана доктор на науки

Обвинителката Фатиме Фетаи го одбрани докторскиот труд на тема „Главна расправа во практиката – предизвици и дилеми“ на правниот факултет „Јустинијан Први“. На одбраната,...

Градоначалникот Пецаков: На мое големо задоволство, заедно со премиерот Христијан Мицкоски денеска официјално го означивме почетокот на изградбата на новата спортска сала во ООУ...

На мое големо задоволство, заедно со премиерот Христијан Мицкоски денеска официјално го означивме почетокот на изградбата на новата спортска сала во ООУ „Ванчо Николески“...

Мицкоски од Охрид: Започнуваат значајните проекти кои им беа ветени на граѓаните.

Денес сум во Охрид каде започнуваат значајни проекти ветени на граѓаните. - Ветивме и остваруваме - камен темелник на спортска сала во Лескоец. Спортската...

Тепачка помеѓу две семејства во Штип, полицијата приведе 11 лица

На 13.07.2024 во Штип, полициски службеници од СВР Штип ги лишил од слобода З.М.(27), М.С.(29),М.К.(27), А.К.(24), М.К.(50), М.К.(30), Ш.К.(52), Е.Д.(43), Џ.Д.(23), А.Д.(25) и Џ.Ј.(28)...