Се разбуди детето во неа: Лила Филиповска позира со мачорот Том.

Кога ќе се каже Лила, нема потреба да се дополнува со: која Лила? Таа е неприкосновена во својата работа, а неколку години наназад популарноста ја искористи и за инфлуенсерство во кое повторно е на врвот кај нас.

Сме ја виделе во разни изданија но дефинитивно годините на оваа жена не и можат ништо.

Кога е во прашање маркетингот таа добро знае како треба да се испромовира производот.

Нема достапен опис

Лила денес ги почасти своите обожаватели со долна облека, а во преден план се разбира беа истакнати нејзините бујни гради, а во рацете позира со мачорот Том, но дали со оваа играчка Лила сака да ни каже дека се разбуди детето во нејзе?

Нема достапен опис

 

Нашата ТВ водителка неодамна се закити со престижната награда ,Стори” за ,”инфлуенсерка на годината”.Свечената манифестација, која cе одржа во хотелот ,”Александар палас”.
Огромниот број на следбеници на нејзиниот Инсаграм профил секојдневно може да уживаат во нејзините фотографии кои носат јасна порака како во светот на модата, така и во гурманството и целокупниот модерен лајфстајл.Нема достапен опис

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here