15.8 C
Ohrid
среда, мај 22, 2024
ПочетнаЗабаваКарлеуша му седна во скут на Дедо Мраз, а од него сакала...

Карлеуша му седна во скут на Дедо Мраз, а од него сакала само ****

Јелена Карлеуша не би била тоа е што е – „кралица на скандалите“, ако ваквото однресување не и е секојдневие. Или барем јавноста она што го прави и изведува, барем така го доживува. До душа, не сите, но голем дел се оние кои дури се дрзнуваат да кажат и објават дека белградската „мала од скандала“ со своите објави ги вознемирува.

А, Јелена како Јелена, речиси секоја објава и е разголена… Која повеќе која помалку, но со оваа последнава одново се надмина, себеси, таа денес седна во скутот на Дедо Мраз а сакала само?! ****

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

„Не сум бил во бегство и не смеам да зборувам за истрагата“, вели Палевски !!

Денеска во Основниот кривичен суд, пред судија на претходна постапка беше спроведен Љупчо Палевски Палчо, првоосомничен за убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежоски. Палевски...

Палевски спроведен пред судија на претходна постапка

Љупчо Палевски Палчо попладнево е однесен пред судија на претходна постапка. Палевски е осомничен дека за убиствата на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски. Тој е...

ДНК снимија песна во чест на починатите пријатели Мирко и Марјан

Популарното дуо ДНК ја промовираше новата песна ,,Животе брате” која е создадена во чест на нивните пријатели Мирко Петровски и Марјан Михајловски Маци, кои...

Тело на маж извлечено од Вардар кај Камени мост – засега не е познат неговиот идентитет

Според изјавите на очевидците, телото на мажот било извлечено од страна на полицијата, во строгиот центарот на градот – помеѓу Камениот мост и мостот...