6.1 C
Ohrid
петок, февруари 23, 2024
ПочетнаМакедонијаОткако Викторија Лоба се пожали дека и било ладно, Апасиев и одговори:...

Откако Викторија Лоба се пожали дека и било ладно, Апасиев и одговори: Името нека ви ги плаќа сметките !!!!

Пејачката Викторија Лоба се пожали дека и е студено поради тоа што не работи парното, а притоа плаќа сметки од по 4500-5000 денари месечно, а на нејзината поплака реагираше лидерот на Левица Димитар Апасиев кои и порача името да и ги сметките.

Името нека ви ги плаќа сметките, кратко искоментира Апасиев.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва. Ова преку социјалните мрежи...

„Несериозен е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на пасошите“, рече Маричиќ

Предлогот законските измени на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на патните исправи е правна несигурност за граѓаните, изјави вечерва вицепремиерот Бојан Маричиќ на новинарско...

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори.

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори. Партијата Движење ЗНАМ - За наша Македонија вечерва во Скопје ќе го одржи првиот...

ДНК со поддршка до Силјановска-Давкова: Време е да си добиеме мајка!

Популарното музичко дуо ДНК јавно и искажа поддршка на професорката Гордана Силјановска-Давкова, која се пријавила на јавниот повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ...