18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија ''Во најава нова инвестиција''-Бугарски сајт за возрасни најави проширување на бизнисот и...

”Во најава нова инвестиција”-Бугарски сајт за возрасни најави проширување на бизнисот и во Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Бугарски сајт за возрасни најави проширубање на бизнисот и во Македонија.

Станува збор за новиот ПорнХаб актер Пламенчо Аспарухов, што е и “уметничко” име за ваква ѕвезда и во секојдневниот живот.

Пламенчо неодамна основа сајт за возрасни во Бугарија, а се очекува својот бизнис, во 2020 година, да го прошири и со македонска веб страница.

РЕКЛАМА

ПорнХаб акаунтот на Пламенчо, можете да го видите доколку КЛИКНЕТЕ ТУКА!

- Реклами -