14.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Австралија Австралија - Мега пожарот шест пати поголем од Сингапур -погледнете каде гори

Австралија – Мега пожарот шест пати поголем од Сингапур -погледнете каде гори

Translate (Eng):[gtranslate]

 

Пожарите низ цела територија

РЕКЛАМА

Пожарите во источниот дел

Пожарите во Нов Јужен Велс

- Реклами -