22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Дебарца Светиот крст во с.Требеништа-Охридско го фати Ристе Петрески

Светиот крст во с.Требеништа-Охридско го фати Ристе Петрески

Translate (Eng):[gtranslate]

Светиот крст во с.Требеништа-Охридско го фати Ристе ПетрескиФотографија на Monika Petreska.

РЕКЛАМА
- Реклами -