4.9 C
Ohrid
недела, април 11, 2021
Почетна Австралија Македонката Маргарита од Австралија Неделно трошам 10.000 долари само на облека

Македонката Маргарита од Австралија Неделно трошам 10.000 долари само на облека

Translate (Eng):[gtranslate]

Maргарита Томовска, позната во австралиската јавност како Мерцедес Maма, откако учествуваше во полициска потера со нејзиното бебе на задното седиште, ги збуни своите фанови на Инстаграм кога откри дека е невработена, пренесува англиски “Сан“.

Следбениците се збунети од тоа што Томовска речиси секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи, покажувајќи го нејзиниот луксузен живот и се фали со скапи автомобили и дизајнерска облека. Кога ја прашале како може да си дозволи таков живот ако не заработува, им го покажала банкарскиот извод на кој има околу 600.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

Feeling peachy 🍑 #HappyHumpDay . . 1week post op 💉 thanks to: @cosmosclinic @drjosephajaka

A post shared by ♕ MARGARITA ♕ (@margaritatomovska) on

РЕКЛАМА
- Реклами -